Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Miras Avukatı

İzmir Miras Avukatı

Miras davaları genel çerçevede mal varlığı bulunan kişinin ölümü veya ortada olmaması durumunda, kişilerin haklarının gözetilmesi ve bu haklardan doğan alacaklarının düzenlenmesini sağlar. Genel çerçevede en çok karşılaşılan davaların başında miras davaları gelir ve bu davaların etkin bir şekilde irdelenmesi, sürecin bu şekilde yönetilmesi gerekir. İzmir miras avukatı olarak, sürecin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamanın yanında, sürece ek olan durumları da profesyonelliğimizle inceliyoruz. Bu şekilde bizlerden miras davalarına ilişkin tüm avukatlık ve danışmanlık talebinde bulunabilirsiniz.

Belirli bir mirasın ortada olması ve bu mirasın hakları olan kişiler tarafında bölüştürülmesi hususunda, miras avukatları gerekli olan hizmetleri verir. Bu hizmetlerde, ne gibi yükümlülüklerinizin olması gerektiği, bu yükümlülüklere göre ne şekilde hareket edilmesi gerektiği gibi hususlarda, sizlere tecrübelerimizle kanaat getirilmiş hizmetlerimizi sunabiliriz. Çünkü miras sürecinin iyi yönetilmemesi hak kayıplarına neden olabilir. Bu tür hak kayıplarının yaşanmaması için, profesyonel miras avukatlığı hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Bu süreçte mal paylaşımı hakkında gerekli olan tüm hususlarda bilgiye ve beceriye sahip olduğumuz için, avukat talebinizde bir eksiklik olmadan doğru bir şekilde yürütülmesini sağlamaktayız.

İzmir’de Miras Avukatı Talebi

Birinci dereceden mirasçılar, mirasa hak kazanan kişiler, mirasın durumu, alınacak olan mal varlığı gibi tüm durumlarda tecrübeli olan miras avukatlarımız ile sizlere kesintisiz hizmet sunuyoruz. Avukatlarımız bu alanda tecrübeli oldukları için, miras sürecinin ne şekilde ilerlemesi gerektiği ile ilgili gerekli olan tüm bilgilere sahiptirler. Bu nedenle öncelikli olarak, bu süreçte sizlerden gerekli olan bilgileri alıyoruz. Aldığımız bilgiler neticesinde de, gerekli olan miras davası hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Vasiyetnamesi yazılmış olan kişilerden alınacak olan hakların, bu hakların derecesinin ve vasiyetname ile ilgili tüm detayların aktarımı konusunda tecrübemizi hizmetlerimizde bulunduruyoruz. Yasal kurallar çerçevesinde kişilerin hak ettiklerini almaları hususunda, miras avukatı olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Avukatlık hizmetimizden yararlanmak ve hizmetimizin devamlılığı açısından gerekli olan bilgileri almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında, avukatlık taleplerinizin kontrolü, değerlendirilmesi ve daha fazlası için hukuk büromuza gelerek bizlerde tüm detayları görüşebilirsiniz.

Bizi Arayın