Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Ceza Avukatı

Hukuksal kurallar çerçevesinde bir suç işlenmiş ise, bu durumun belirli mükellefiyetleri bulunur. Bunlar genel itibari ile para cezası veya özgürlüğün kısıtlanması olabilir. Ancak bu tür konularda avukat seçimin dikkatli yapılması, davanın sonucun farklı şekillerde olabilmesine yardımcı olur. İzmir ceza avukatı olarak, kanunların bilincinde, tecrübeli ve ceza hukuku üzerinde hizmet vererek, sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dilekçenin verilmesi ile başlayan süreçten savunmaya kadar sürecin etkin ve verimli bir şekilde takibini de bu şekilde sağlamaktayız.

Ceza avukatları, genel itibari ile ceza hukuku üzerinde hizmet verdikleri için, sürecin yönetilmesi ve daha birçok hususta genel bir hizmet sağlanır. Bu amaçla avukat seçimlerinin dikkatli ve özenli yapılması gerekir ancak bununla beraber ceza avukatı seçimi diğerlerine göre daha etkin gerçekleştirilmesi gerekir. Dilekçe ve savunmanın verilmesi esnasında içerikte olan küçük bir eksiklik bile büyük sorunlara yol açacağından, ceza hukuku alanında tecrübesi olan bir avukatın tercih edilmesi çok önemli olur. Bu şekilde davalar daha etkin ve hukuki süreçlere göre yönetilebilir.

İzmir Ceza Avukatı Olarak Hizmetlerimiz

Ceza avukatları olarak, ağır ceza mahkemeleri, çocuk ceza ve ağır ceza mahkemeleri, sulh ceza hâkimliği ve fikri ceza mahkemeleri hususunda sizlere hizmet veriyoruz. Bu alanda bilgi ve birikimimiz kuvvetli olduğundan dolayı, herhangi bir problemin çıkmayacağını temenni ediyoruz. Bunun gibi tüm ceza avukatı taleplerinizde sizlere yardımcı oluyor ve verdiğimiz hizmetler ile sizlerin davalarına müdahil oluyoruz. Şüpheli, mağdur ve sanık durumunda olan tüm müvekkillerimize profesyonellikle hizmet vererek, aynı zamanda deneyimimize güvenmekteyiz.

Ceza hukuku içerisinde olmayan ekonomik ve bilişim suçları çerçevesinde ceza avukatı talebinde olursanız, sizlere hizmet verebiliriz. Haklarınızın korunması ve hak kaybınızın yaşanmaması, sizin kendinizi savunmanız ile ilgilidir. Kendinizi savunmanız için tercih ettiğiniz avukatın deneyimi ve bilgi becerisi bu işte nemli bir etken oluşturur. Bu nedenle öncelikli olarak bilgi becerisine güvendiğiniz, ceza hukuku alanında kendini kanıtlamış avukat tercihinde bulunmanız gerekir. Ceza hukuku alanında bilgi almak ve ceza avukatı hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlerle dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın