Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Şirket ve Ticaret Hukuku Avukatı

Şirketler arasında ticari nitelik ile ilgili konularda, kişinin kendisine herhangi bir olumsuzluğun ulaşması halinde, kişi mustarip oluyor ise, bu durum ticaret hukuku kapsamına dâhil olmaktadır. Bu hukuk kapsamında şirketler arasındaki tutumların değerlendirilmesi ve şirketin büyüklüklerine göre bir dava durumunun oluşturulması önemlidir. Bu nedenle avukatların bu çerçevede düşünmesi, dava niteliklerini araştırıp, daha sonra hukuki prensiplere göre hareket etmesi gerekir. Bu nedenle İzmir şirket ve ticaret hukuku avukatı olarak, sizlere verdiğimiz bu hizmetler ile yasal haklarınızı ve yükümlüklerinizi gerektiği şekillerde koruyoruz.

Şirketlerin kurulmasından, işlemesine, işlemesinden de sona ermelerine kadarki aşamalarda, kişilerin haklarının korunması, şirketin yapısına göre bir davanın oluşturulması gerekir. Bu nedenle öncelikli olarak avukatın sahip olması gereken özellik, şirket yapıları hakkındadır. Bu şekilde bir deneyim olursa, dava seyri açısından oldukça faydalı durumlar oluşabilir. Şirket ve ticaret hukuku avukatı olarak bu detaylara en genel tabiri ile dikkat ederek, sizlerin davalardan yasal kurallar çerçevesinde haklı çıkmanızı sağlayabiliriz. Bunun için hukuk büromuzu ziyaret ederek, bizlerden gerekli tüm bilgileri alma şansına sahipsiniz.

İzmir Şirket ve Ticaret Hukuku Avukatı Hizmeti

Ticaret hukuku kapsamında yer alan yönetmelikler ve yasalar, kişilere sunduğu haklar ile davaların genel çerçevesini belirler. Bu çerçevede bir gelişim içerisinde olmak, davanın sonucunda doğrudan etki edeceği için, avukatlık hizmetimiz çerçevesinde sizlere verdiğimiz hizmetlerde devamlılığa oldukça önem veriyoruz. Bunun yanında, hizmetimiz için davanın detaylarını sizlerden öğrenerek, hangi durumlarda, ne şekilde hareket etmemiz gerektiğini planlamaktayız. Hal böyle olunca, çok daha iyi bir sonuçla karşılaşılabilir, davanın devamlılığı bu şekilde sürdürülebilir.

Ticaret hukukunun kendi içerisinde bulunduğu sınıfları ile ilgili pek çok açılan dava ve bu davalar sonucunda kayıplar ortaya çıkabilir. Ancak bunların oluşmaması ve davanın devamlılığının irdelenmesi için, öncelikli olarak dava ile ilgili gerekli olan bilgilere sahip olmak, ticaret hususlarını irdelemek önemlidir. Avukatlık hizmetimiz ile bu değerlendirmeleri etkin bir şekilde yerine getirerek, avukatlık hizmetinde talep ettiğiniz tüm hususlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Diğer detayları da bizlere ulaşarak genel itibari ile öğrenebilirsiniz.

Bizi Arayın