Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Vergi Avukatı

İzmir Vergi Avukatı

Avukatlık hizmeti veren hukuk büroları, vergi uyuşmazlıkları çerçevesinde gerekli olan tüm hususların değerlendirmesini sağlarlar. Vergi konusunda uzman, bilgili ve tecrübeli bir avukattan hizmet almak, davaların ve hukuk mücadelelerinin seyrini etkileyeceği için, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz. Bu açıdan İzmir vergi avukatı olarak sizlerin bu tür uyuşmazlıklarda haklarınızı koruyor ve hak kayıplarınızın tamamen önüne geçmeye çalışıyoruz. Bu şekilde bizlerden vergi hukukuna dair olan tüm davalarda ve mücadelelerde yardım alabilir, davaların ve hukuk mücadelelerinin seyrini takip edebilirsiniz.

Vergi uyuşmazlıkların öncelikli olarak yapılması gereken ve değerlendirmelerden uzaklaşılmaması gereken durumlar bulunur. Bu durumların değerlendirilmesi ile çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilir. Öncelikli olarak, bu uyuşmazlıklarda idare nezdinde uzlaşmak en mantıklısı olur. Uzlaşma olmaz ve dava açılması gerekirse, vergi mahkemelerine dava açılır. Bu tür durumların belirli bir perspektifte ele alınması, sürecin rastgele ilerlememesi için sizlerin bu tür davalarda başarılı olmanıza yardımcı oluyoruz. Davalar ile ilgili herhangi bir bilgi birikiminiz yok ve kafanız karışık ise izlere ulaşıp gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

İzmir Vergi Avukatı Prensipleri

Vergi Usul Kanunu, Gelir Vergisi Kanunu gibi hususlarda, sizler için davaların yönetilmesini, davalardan önce, sırasında ve sonrasında neler yapılması gerektiğini sağlayabiliriz. Bunun için avukatlık hizmeti verdiğimiz bu alanda tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile sizlere ışık tutmak isteriz. Ayrıca diğer türlü tüm kanunlarda da sizlere gerekli olan tüm hususlarda yardımcı oluyoruz. Vergi cezalarında yaşanan uzlaşmazlıklarda bir orta yolun bulunması veya dava açılması gibi durumlarda, vergi avukatı olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Bununla beraber, davaya gidilmemesi ve verginin taksitlendirilmesini isterseniz, bunun için bir uzlaşma yolunu da sizler için ortaya koyuyoruz.

Vergi konusunda yaşanan uzlaşmazlıklar, devletin verdiği teşvik şartlarının hiçe sayılması, kurumsal vergi muafiyetleri ile ilgili durumlar, eksik gelir beyanı gibi hususlar ve daha birçok detayda sizlere avukatlık hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz vergi avukatlığı hizmeti ile sizleri yasal kurallar çerçevesinde koruyor, talep ettiğiniz hakları kazanmanız için çalışmalar yürütüyoruz. Bunun gibi durumları daha geniş konuşmak isterseniz, bizlere ulaşabilir ve hukuk büromuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Arayın