Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Sigorta Avukatı

Gerçekleşme ihtimali olan zararların gerçekleşmeden önce giderilmesine yönelik olarak yapılan düzenlemedir. Bir ticaret hukuku dalı olduğundan dolayı, kişiler ile kurumlar arasındaki ilişkileri inceler. Bu çerçevede sigorta hukuku uyarınca açmak istediğiniz davalarda veya size açılan davalarda, İzmir sigorta avukatı olarak hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet çerçevesince, sizlerin haklarını en genel tabiri ile koruyarak, herhangi bir hak kaybı yaşamamanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bunun yanı sıra, danışmak istediğiniz tüm konularda alanında uzman avukatımız ile sizlere gerekli olan bilgi aktarımını sağlıyoruz.

Trafik kazası geçiren kişilerin, kazaya sebep olan kişiye dava açmaması sonucunda, dilerse sigorta şirketine davacı olabiliyor. Bunun için belirli yükümlülükler bulunduğundan dolayı, hukuk büromuzdan bizlere ulaşarak gerekli olan tüm sigorta avukatı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, kazaya sebep olan kişiye de dava açmak mümkündür ve bu açıdan yapılması gereken dava sürecinin doğru bir şekilde yönetilmesi olur. Sizlere verdiğimiz hizmetler ile bu hizmeti sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek, yasal olan tüm haklarınızı korumaktayız.

İzmir Sigorta Avukatı Hizmeti                  

Kazaların yaşanması ve bu kazaların ölümlü olması durumunda, kazaya sebebiyet veren araç sahibine gerekli olan davalar açılır. Bu davalarda tüm sürecin profesyonel bir şekilde tecrübeli kişiler ile yönetilmesi gerektiği için öncelikle araç sahibi kişinin durumuna bakılması gerekir. Sigorta avukatı olarak bu detayları gerekli şekillerde inceleyerek, olması gereken tüm hususları en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyoruz. Eğer araç sahibin bu miktarı karşılama şansı yok ise, davayı sigorta şirketine de açabilirsiniz. Bu nedenle işinde tecrübeli, hukuki süreçleri iyi takip eden bir avukat ile anlaşmanı gerekir. Bu şekilde sizlere verdiğimiz hizmetler ile süreci en iyi şekilde takip ederek, yasal haklarınızı koruyoruz.

Kazadan doğan hakların temin edilmesi, bunun sonucunda oluşabilecek sorunların ortadan kaldırılması için, sigorta avukatı olarak sizlere etkin bir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizin detayları, dava durumları ve izlenmesi gereken yollar ile ilgili bizlerden bilgi almak isterseniz, gerekli şekillerde sizlere her konuda yardımcı olabiliriz. Bunun için hukuk büromuza gelerek, tüm konularda bilgi sahibi olabilir, verdiğimiz avukatlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bizi Arayın