Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

Yasal Uyarı

YASAL UYARI

Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği'nin Meslek Kurallarına ve özellikle reklam yasağına uygun şekilde tasarlanmıştır. 

Tireli & Savaş Hukuk Bürosu web sitesinin içinde yer alan tüm bilgi ve materyaller sadece bilgilendirme olup, bunların tamamına veya bir kısmına dayanılarak yapılan işlemlere, eylemlere ve bunların sonuçlarına ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edilmez. 

Söz konusu bilgilerin aktarılması ile hiçbir şekilde kullanıcılar ve web tarayıcıları ile Tireli & Savaş Hukuk Bürosu arasında bir avukat-müvekkil ilişkisi yaratılması amaçlanmamıştır ve bilgilerin bu kişilerce alınması hiçbir şekilde bu yönde bir ilişki oluşturmayacaktır. Müvekkiller veya okuyucular hiçbir şekilde, mevcut duruma ve özelliklerine ilişkin olarak uygun hukuki veya başka herhangi bir profesyonel görüş almadan, Tireli & Savaş Hukuk Bürosu web sitesinde yer alan herhangi bir hususa dayanarak bir eylemde bulunmamalıdır.  

Tireli & Savaş Hukuk Bürosu, bu web sitesi aracılığıyla ulaşılan üçüncü kişilere ait içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Tireli & Savaş Hukuk Bürosundan yazılı izin alınmaksızın içeriğin kopyalanması, herhangi bir şekilde yayımlanması, çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır. Aksi durumda, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ na muhalefet etmekten yasal haklarımızı kullanacağımızı hatırlatırız.

Herhangi bir yasal ihlal söz konusu olduğunda veya site içerisinde oluşan hataları İLETİŞİM sayfası üzerinden bize bildirdiğinizde, talebiniz incelenerek uygun olması halinde 7 gün içerisinde işlem yapılacaktır.

Sitede yer alan bilgilerin bir kısmı yahut tamamı herhangi bir bildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.

Bizi Arayın