Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Bilişim Suçları Avukatı

İzmir Bilişim Suçları Avukatı

Bilişim suçlarının her geçen gün artması ve bu artışların büyük şehirlerde yaşanması bazı temel sorunları gün yüzüne çıkarmıştır. Bilgisayar, tablet ve cep telefonu kullanımının tavan yaptığı günümüzde, bu suçların artışını önemsememek en büyük hata olur. Büyük şehirler bu oranların daha fazla olması da, avukat taleplerini doğru orantılı olarak artırır. Çünkü amaçla dava açılacak olan birim, davanın niteliği, hangi şartlarda başarılı olunacağı gibi konuları, alanının uzman avukatları nihayete kavuşturabilir. İzmir bilişim suçları avukatı olarak, sizlerin bu yöndeki taleplerini karşılamak adına, avukatlık hizmetimizi en geniş yelpazede ortaya koyuyoruz.

Siber Suçlar Şube Müdürlüğü, bilişim suçlarını takip ediyor ancak bu tarz vakalarda suç duyurusunda bulunmak bu müdürlüklerde gerçekleştirilmez. Bunun için karakollar ve savcılıklar işlem gerçekleştirdiğinden dolayı, avukatında bu çerçevede iyi bir hizmet odağı oluşturması gerekir. Bilişim suçlarına yönelik olarak avukatlık hizmeti vererek, sizlerin bu hususta yasal olan tüm haklarınızı koruyor ve böylece her konuda başarılı olmanızı sağlıyoruz. Hukuk bürolarımıza sizleri davet ederek, konu ile ilgili tüm detayları görüştükten sonra, dava ile ilgili değerlendirmeleri gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Bilişim Suçları Avukatı Olarak Çalışma Prensibimiz

Bilişim suçlarının işlenmesi ile kişilere belirli cezalar veriliyor ve bu cezalar genel çerçevede adi para cezası ve hapis cezası oluyor. Bu suçlarla mücadele etmek ve sizleri bu tür davalarda korumak için, alanının tecrübelisi olan avukatlarımız ile sizlerin her detaydan faydalanmanızı sağlıyoruz. Çünkü burada önemli olan davanın seyrinin takip edilmesi ve daha sonra buna yönelik bir gelişim safhasının değerlendirmeye alınmasıdır. Bu nedenle, sizlere verdiğimiz hizmetlerde, bilişim suçlarına yönelik olan bilgi ve birimimizi kullanmaktayız.

Bilişim sistemine ait suçların içerisine dâhil olmak için, bir başkasının bilişim sistemine kişinin izni olmadan girmek yeterli oluyor. Bu kadar geniş yelpazede bir suç aralığı bulunduğundan dolayı, bu tür suç duyurularının dikkatli bir şekilde yürütülmesi, dava seyrinin geniş çağlı olarak değerlendirmeye alınması gerekir. Bu anlamda sizlere gerekli olan avukatlık ve danışmanlık hizmetini veriyor, hukuk büromuza geldiğinizde konuyu daha etraflı bir şekilde ele alabiliyoruz. 

Bizi Arayın