Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Çekişmeli Boşanma Avukatı

İzmir Çekişmeli Boşanma Avukatı

Boşanmaların sık sık karşılaşılması bazı temel hususlarda değişikliklerin olduğunu açık bir şekilde göstermiştir. Çünkü kişiler arasındaki uyuşmazlıkların eskiye göre artmasında bu uyuşmazlıkların seviyesindeki değişiklikler etkili oldu. Özellikle kadınların okuma oranının artması, sineye alma oranlarını da azalttığı için, boşanmaların sayısı artmıştır. Bu çerçevede kimi boşanma davaları anlaşmalı olarak gerçekleştirilirken, kimileri ise çekişmeli olarak gerçekleştirilir. İzmir çekişmeli boşanma avukatı hizmeti vererek, bu tür çekişmeler ile karşılaştığınızda boşanma sürecinizin yönetilmesini sağlayabiliriz.

Anlaşmalı boşanma davalarında kişiler velayet ve nafaka gibi hususlarda anlaştıklarından dolayı, genel itibari ile davalar tek celsede biter. Ancak çekişmeli boşanma davalarında ise bu durum pek mümkün olmaz. Genel itibari ile çok uzun süren bu davalarda, avukatın seçiminin önemi oldukça mühimdir. Sizlere çekişmeli boşanma avukatı hizmeti vererek, bu hususta talep ettiğiniz tüm detayları ortaya koyuyoruz. Aynı zamanda çekişmeli olmasına rağmen, davanın kısa süre içerisinde tamamlanması için gerekli olan hizmetleri veriyoruz. Özellikle bu tür davalarda nafaka ve velayet durumu ortada olduğu için, davanın seyri avukat tarafından daha önemli oluyor.

İzmir Çekişmeli Boşanma Avukatı Hizmetimiz

Çekişmeli boşanma davalarında önemli olan, seçilen avukatın tecrübesi ve bu alanda bilgi birikiminin olup olmadığıdır. Bilgi birikimi olan avukatlar, davaları daha geniş yelpazede ele aldıkları için, oluşabilecek olan sorunlar daha çabuk ortadan kaldırılır. Çekişmeli boşanama davası içerisine iseniz, sizlere bu hususta gerekli avukat hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz çerçevesinde, haklarınızı koruyarak, bu çerçevede yasal haklarınızı davanın içerisinde doğru bir şekilde irdeliyoruz.

Çocuklarınız var ve kimde kalacağı hakkında anlaşmalı bir şekilde hareket edemiyorsanız, burada önemli olan avukatın tecrübesi ve dava ile ilgili olan tutumudur. Davanın seyri avukatın tecrübesine bağlı olduğu için, sizlerin bu hususta avukatlık hizmetimizden faydalı şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Bunun yanında çocukların velayeti ve nafaka hususunda, haklarınızı gözeterek, hakkınız ile alacağınız arasında yakın bir seviye oluşturuyoruz. Davanın seyri ve velayet ile nafakanın durumunu araştırmak için hukuk büromuza gelebilirsiniz. Bu hususta sizlere gerekli olan tüm bilgileri verebiliriz ve davanın seyrini daha hızlı hale getirmemizi sağlayabilirsiniz.

Bizi Arayın