Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Arabulucu Avukat

İzmir Arabulucuk Avukat

Arabuluculuk, kişiler arasındaki uyuşmazlıkların dostane yollar çerçevesinde tatlıya bağlanması için izlenmesi gereken en önemli yollardan birisidir. Arabuluculuk hizmeti veren avukatlar ise tarafların bir görüş çerçevesinde onlara yardımcı olurlar ve bu şekilde ortada ılımlı bir yol oluştururlar. İzmir arabulucu avukat olarak, arabuluculuk hususunda talep ettiğiniz tüm konularda sizler için uzlaşma yollarını buluyoruz. Bu şekilde eksik kaldığınız hususlarda, karşı taraf ile bir çatı altında olmak isterseniz, sizlere bu hususta tüm avukatlık hizmetlerimizi detaylı bir şekilde sunabiliriz.

Kişilerin karşılık bir çözüm üretememesi, ortak bir karara varamaması gibi durumlarda, onların aralarında ortak bir yol bulmak, bu yolda kendi çözümlerine yönelik görüşlerini almak için profesyonel arabuluculuk hizmeti veriyoruz. Tamamen tarafsız olarak, sizleri karşı taraf ile ortak bir çatı altında toplamak için, tüm yasa ve yükümlülükleri bir arada tutarak, iki tarafında karlı çıkması için yollar oluşturmaktayız. Bu çerçevede hizmetlerimizi gerçekleştirirken, taraflar arasındaki uyuşmazlıkları tespit ediyor, daha sonra bu tespitleri detaylandırarak, sizlerin her konuda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

İzmir Arabulucu Avukat Hizmetimiz

Arabulucu olmadan karşı tarafların bir araya gelememesi, bu nedenle konunun davaya kadar gitmesi, iki taraf için de maddi ve manevi pek çok mükellefiyet getirecektir. Bu mükellefiyetlerin değerlendirilmesi, kişilerin haklarının daha rahat koruyabilmesinin sağlanması için sizlere kapsamlı bir arabulucu avukatlık hizmeti veriyoruz. Konunun iki taraf açısından makul bir duruma getirilmesi, bu şekilde zamandan ve maneviyat hususuna tasarruf edilmesi için sizlere verdiğimiz hizmet oldukça faydalı olur. Bunun için avukatlık hizmetimizden her daim yararlanabilir, hizmet kapsamına dair bilgileri alabilirsiniz.

Bu tür uyuşmazlıklarda karşılıklı bir uyumlu oluşturmak için çaba sarf ederek, kendi aranızda taleplerinizi iletmenizi sağlıyoruz. Bu taleplerin yasal kurallar çerçevesinde, hak ettiğiniz miktarda olmaması durumunda sizleri uyarmaktayız. Uyuşmazlık sürecinde tamamen tarafsız olarak, sizlerin bu hususta her konuda fayda sağlamanızı istiyoruz. Bu şekilde taraflar arasındaki uyuşmazlıklar ortadan kalkar ve ortam bir görüş çerçevesinde toplanmış olunur. Dava süreçlerine kalmadan arabulucu avukatlık hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlere dilediğiniz vakitte ulaşarak gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. 

Bizi Arayın