Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Ağır Ceza Avukatı

İzmir Ağır Ceza Avukatı

Hukuk kuralları çerçevesinde sorunların yaşanması ve yasal çerçeveler içerisinde suçlar işlenmesi kişilerde tedirginlik oluşturur ve bu durum süregelen bir hal alır. Sorunun küçük olması ve büyük olması hususunda bir değerlendirme yapılmadan oluşan bu durum, oluşabilecek olan davada sizlerin haksız duruma düşmesine sebep olabilir. İzmir ağır ceza avukatı olarak, bu anlamda sizlerin bu tür tedirginliklerde kalmanızı önleyerek, olaylara daha soğukkanlı bir şekilde bakıyoruz. Bu durum hem olayların daha kolay çözülmesine yol açıyor, hem de sizlerin tedirginlik duymadan davadan başarılı bir sonuçlar ayrılmanızı sağlıyor.

Yaşadığınız suçlar ve bu suçların değerleri hakkında bilgi sahibi değilseniz, sizlere verdiğimiz avukatlık hizmeti ile bu konuların değerlendirilmesini sağlayabiliriz. Çünkü kişiler belirli durumlarda para cezaları alırlar ve bunun yanında özgürlüklerinden de olabilirler. Bunun önlenmesi, davalardan daha başarılı çıkılması için sizlere ağır ceza avukatlığı hizmetini veriyoruz. Verdiğimiz bu hizmet ile süreci değerlendirmeye alarak, herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmanızı tamamen önlemekteyiz. Bizlere ulaştığınız andan itibaren konu ile ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İzmir Ağır Ceza Avukatı Faaliyet Alanı

Ağır ceza avukatı olarak, hukuki süreçte yaşadığınız durumlar, bizler tarafından ele alınır ve bu şekilde sürecin daha sistematik bir şekilde soğukkanlılıkla yönetilmesi sağlanır. Sanıkların dilekçe vermesinden itibaren, savunmaya geçilene kadardaki tüm aşamalarda sizlerin mevcut olan haklarını yasal kurallar çerçevesinde koruyoruz. Bu aşamada verdiğimiz avukatlık hizmetinde ağır ceza mahkemelerine ait olması şartı ile davaların herhangi bir önemi yoktur. Bu tür hususlarda tecrübeli olan avukatlarımız ile sizlere gerekli olan tüm hizmetleri veriyoruz.

Ceza hukuku çerçevesinde, ağır cezalar arasına giren davaların seçimi oldukça önemlidir. Çünkü bu alan çok dikkat edilmesi gereken bir alan olduğundan dolayı, en ufak bir eksiklik ve hata daha kötü sonuçlara mal olabilir. Bu nedenle dilekçe ve savunma aşamalarının ağır ceza avukatı tarafından etraflıca incelenmesi gerekir. İzmir Asliye Ceza, Çocuk Mahkemesi ve Sulh Ceza alanları gibi diğer ağır ceza mahkemelerine dair alanlarda sizlere avukatlık hizmeti vermekteyiz. Avukatlık hizmetimizin kapsamından yararlanmak isterseniz, hukuk büromuza gelerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın