Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Nafaka Avukatı

İzmir Nafaka Avukatı

Nafaka, genel itibari ile geçinmenin içerisinde bulunduğu her şeyi kapsarken, hukuk alanında ise, geçindirilmekle olunan kişilere verilen aylık anlamına geliyor. Bunun için istenene nafakalar belirli farklılıklara göre her durumda istenebilir. Boşanma davasının esnasında, sırasında ve sonrasında olmasının herhangi bir önemi yoktur. İzmir nafaka avukatı olarak, sizlerin nafaka ile ilgili avukat taleplerinize, bilgi ve becerimiz ile müdahil olup, nafaka sürecinin profesyonellikle yönetilmesini sağlıyoruz. Ayrıca nafaka ile ilgili oluşturulmuş olan aylığın belirlenmesiyle, diğer şartların belirlenmesine de yardımcı olmaktayız.

Taraflar arasında bir boşanma gerçekleştiyse, çocuğun velayetinin kişiye verilmesi ile bazı haklar oluşur. Bu durumda nafaka talebi gerçekleştirilerek, çocuk adına bir nafaka verilir. Farklı türlerde nafaka davaları bulunduğundan dolayı, bu tür tüm nafaka avukatı taleplerinize tecrübeli avukatlarımız ile cevap veriyoruz. Bu anlamda nafaka türleri ise; iştirak, yoksulluk, bakım ve tedbir nafakasıdır. Bu türlerin tamamı ile ilgili oluşan nafaka durumlarına müdahale etmede arka planda kalmıyoruz. Bilgi ve tecrübemize güvendiğimizden dolayı, sizlere herhangi bir sorun yaşatmayacağımızı temenni ederiz.

İzmir’de Nafaka Avukatı Hizmeti

Boşanma davasının açılması ile başlayan süreçte, nafaka bağlanabilir ve bu nafakanın bağlanması, süreç devam ederken tedbir nafakası olur. Ancak bu nafakanın alınması için avukatın süreci iyi yönetmesi ve davayı iyi okuması gerekir. Bu nedenle sizlere bu çerçevede etkin bir avukatlık hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz avukatlık hizmetlerimiz çerçevesinde, davanızın öncesi, sırası ve sonrasında sizlerle her daim beraber olarak, davanın seyrini inceliyoruz. Ekonomik durum, çevre ve diğer unsurların etkisinde kalmadan, nafaka talebinizin değerlendirilmesi hususunda sizlere tecrübelerimiz ile hizmet verebiliriz.

Bazı nafakalar boşanmadan öncede verilebilir ve bu nafakalardan da yararlanma hakkınız bulunur. Boşanma talebinde bulunmazsanız bile, eşiniz size bakmıyor ve evi ile ilgilenmiyor ise, nafaka alma şansınız bulunur. Aynı zamanda gerekli şartların oluşması ile yalnızca kendiniz için değil, çocuğunuz için de nafaka almanız mümkün olur. Bunun için sizlere gerekli olan bilgileri vermemizi isterseniz, bizlere ulaşabilirsiniz. Bu tür bir davanız var ve süreci iyi yönetmek istiyorsanız, hukuk büromuza gelerek bizlerden avukatlık hizmeti alma şansınız bulunmaktadır.

Bizi Arayın