Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Enerji Avukatı

İzmir Enerji Avukatı

Enerji, tüm dünyada üzerinde durulan ve kaynakların kullanımı için gerekli olan en büyük kaynaklardandır. Ancak enerji kullanımının gerçekleştirilmesi son zamanlarda teknoloji ile beraber arttığı için, kullanımda bazı kural dışı hususlar oluşmaya başladı. Bununla beraber, enerji kullanımının gereksiz bir şekilde tüketilmemesi için, enerji kaynaklarının ortaya çıkarılmasında da bazı sınırlamalar bulunmaktadır. Bu tür sınırlandırmaların aşılması ve kural dışı hareketlerin gerçekleştirilmesi, hukuk alanında Enerji Hukuku adında bir dalın oluşmasına sebep oldu.

Enerji kaynaklarının kullanımı veya çıkarılması hususunda yaşanan usulsüzlükler ve ortaya çıkan dezavantajlar, enerji hukuku kapsamında ele alınır. Bu hukuk alanı kapsamında yaşanan usulsüzlüklerin davalar sonucu ile ele alınmasında, avukatlık hizmeti veriyoruz. Bunun için verdiğimiz avukatlık hizmeti hususunda tecrübemiz üst seviyede olduğundan dolayı, gerekli olan tüm hususlarda avukatlık hizmetimizden detaylı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Çünkü bu hususta tecrübe ve tecrübenin getirdiği bilgi, oldukça önemlidir. Ancak sürece hâkim olmayan ve tecrübeli olmayan avukatlar, sürecin daha çetrefilli geçmesine sebep olabilir.

Enerji Hukuku Avukatlığı

Elektrik, gaz ve yenilenebilir enerji kaynakları ile ilgili sizlere avukatlık hizmeti veriyor ve verdiğimiz bu hizmet hakkında gerekli olan tüm tecrübeye sahibiz. Aynı zamanda günümüzde önemli bir yere ulaşan güneş ve rüzgâr enerjisi projeleri hakkında gerçekleştirilen yatırımlarda, değerlendirme çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yürütüyoruz. Çünkü bu hususlarda yapılan usulsüzlükler ve eksiklikler büyük problemlere sebep olabilir. Bu nedenle enerji hukuku alanında uzman olan avukatlarımızdan danışmanlık hizmetini her daim alabilirsiniz. Yatırımlar konusunda yapılması gerekenler ve değerlendirmelerde hizmetlerimi bünyesinde yer almaktadır.

Enerji alanında faaliyetlerini sürdüren şirketler, enerji yatırımcıları ve tedarikçileri, enerji dağıtımı ile ilgilenen kurumlar ve daha birçok kişi, şirket ve kuruma bu alanda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Enerji hukuku içerisinde bulunan tüm kavram ve hususlar konusunda bilgili ve tecrübeli olarak, bu hususlar sizlere gerekli olan avukatlık hizmetini eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. Hukuk büromuza gelmeniz halinde, sizlere gerekli olan tüm bilgileri verebilir ve yüz yüze iletişime geçebiliriz. Aynı zamanda bundan önce gerekli olan bilgilendirmeleri almak isterseniz, bizlere iletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İzmir enerji avukatı

Bizi Arayın