Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Boşanma Avukatı

İzmir Boşanma Avukatı

Boşanmalar, pek çok farklı sebep sonucunda gerçekleşir ve anlaşamayan çiftlerin sağlıklı bir şekilde boşanmaları için avukatlara ihtiyaç duyulur. Bu nedenle, anlaşmalı veya çekişmeli bir boşanma davası içerisinde iseniz, sizlere bu hususta hizmet vermekteyiz. Özellikle büyükşehirlerde artan nüfus ve kadınların iş hayatına atılması, bu oranları artırmış olsa da, avukatlar ile kolay bir şekilde boşanma gerçekleştirilebilir. Boşanma davası alanında uzmanlaşmış olarak sizlere hizmet veriyor ve bu şekilde boşanma hususunda talep ettiğiniz tüm hususlarda sizlere yardımcı oluyoruz.

İzmir’de boşanma davasının açılması veya hangi mahkemede açılacağı gibi hususlar, bu alanda uzman olan avukatlar ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. Ancak bu alanda tecrübesi ve uzmanlığı olmayan bir avukat, boşanma davasının hem uzun sürmesine sebep olabilir, hem de yasal haklarınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle İzmir boşanma avukatı olarak sizlere boşanma davaları ile ilgili hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetimizde, sizlerin tüm hususlarda öncelikli olarak bilgilendirilmesini sağlamaktayız. Bu şekilde daha kısa sürede ve olumlu bir boşanma davası gerçekleşir.

İzmir Boşanma Avukatı Olarak Hizmetimiz

Evli olan çiftler belirli sebepler neticesinde evliliğini sürdüremez dereceye gelir ve daha sonra bu evliliği sonlandırırlar. Daha kolay bir boşanma süreci geçirmek için de avukat aracılığı ile boşanmak isterler. Bunun için sizlere gerekli olan boşanma hizmetini veriyoruz. Süreçte çocuğunuz varsa vekâleti ve nafaka gibi hususlarda gerekli araştırmaları yapıp, bu araştırmalara yönelik haklarınızı korumak üzere titizlikle çalışma yürütmekteyiz. Çünkü sürecin titiz bir şekilde yürütülmemesi, daha büyük sonuçlara sebep olabilir.

Boşanma davaları aile hukuku içerisine yer aldığından dolayı, avukatların bu hukuk alanında bilgili olması önemlidir. Aynı zamanda mevcut olan dava alanında tecrübeli olan avukatlar sürecin iyi yönetilmesini sağlayabilecekleri için, avukat tercihinde titiz davranılması gerekir. Aksi durumda çocuğun velâyeti ve nafaka konusunda kayıplar yaşanabilir. Bu nedenle boşanma avukatı olarak, sizlerin çekişmeli veya anlaşmalı olan tüm boşanma davalarınızda hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda hukuk büromuza gelerek bizlerle tüm detayları görüşmeniz mümkündür. Aynı zamanda bizlere ulaşarak, boşanma davası veya süreç ile ilgili detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bizi Arayın