Loading
Pzt - Cmt: 09:00 - 20:00
Tireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk BürosuTireli & Savaş Hukuk Bürosu
0506 691 0917
Park Office - Bayraklı / İZMİR

İzmir Anlaşmalı Boşanma Avukatı

İzmir Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Kişiler arasındaki anlaşmazlıklar, boşanmalara yol açabilir ve boşanmaların meydana geldiği şehirler göz önüne alındığında, bu şehirler büyükşehirler olarak bilinir. Burada etkili olan husus, nüfus ve nüfus sonucunda gelişen boşanmalar olur. Ancak boşanmaların tamamı karşılıklı tartışma ile gerçekleşmeyeceğinden dolayı, bazı boşanma davaları anlaşmalı olarak gerçekleştirilir. İzmir anlaşmalı boşanma avukatı olarak, taraflar arasında meydana gelen anlaşmalı boşanma davalarında, süreci iyi bir şekilde yönetiyor, bu şekilde karşılıklı olarak uzlaşmaya gitmenizi sağlıyoruz.

Anlaşmalı boşanma davalarının gerçekleştirilmesi ve bu boşanma davalarının şartlarının ele alınması önemli olduğundan dolayı, anlaşmalı boşanma avukatının bu hususlarda gerekli olan tüm bilgi ve tecrübeye sahip olması gerekir. Çünkü bazı kurallar bu işin içerisinde olduğundan dolayı, anlaşmalı boşanma şartları için şartların uyum sağlayıp sağlamadığının araştırılması önemlidir. Anlaşmalı boşanma davalarının gerçekleşmesi için, öncelikli olarak evliliğin en az 1 yıl sürmesi gerekir. Daha sonra bu davaya eşlerin birlikte başvurması zorunludur. Anlaşmalı boşanma avukatı olarak, bu hususlarda sizlere gerekli olan tüm detayları kesintisiz bir şekilde sunacağız.

İzmir Anlaşmalı Boşanma Avukatı Hizmetimiz

Anlaşmalı boşanma davalarında kişiler arasındaki anlaşma hususlarının değerlendirilmesi, buna yönelik olarak davaların seyirlerinin değerlendirilmesi, taleplere göre değişir. Ancak anlaşmalı olduğundan dolayı, vekâlet veya nafaka durumlarının karşılıklı olarak belirlenmesi gerekir. Bu durumu anlaşmalı boşanma avukatı gerçekleştirmez, avukat boşanma davasında karşılıklı olarak tarafların haklarını korur. Sizlerde anlaşmalı boşanma avukatlığı hizmetimizden faydalanmak isterseniz, bizlerle görüşebilirsiniz. Bunun için hukuk büromuzda tüm detayları görüşüp, herhangi bir olumsuzluğun olup olmadığına karar verebiliriz.

İzmir Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Anlaşmalı boşanma davaları, anlaşmalı bir çerçevede gerçekleştirildiğinden dolayı çok uzun sürmez ve burada mahkemenin iş yükününde önemli bir yanı vardır. Bu detayların irdelenmesi ile çok daha kolay bir şekilde boşanma gerçekleştirilir. Bu çerçevede verdiğimiz avukatlık hizmetimiz ile sürecin daha hızlı bir şekilde yönetilmesini sağlıyor, herhangi bir olumsuzluğun oluşmasına kesinlikle izin vermiyoruz. Anlaşmalı olunduğu müddetçe hukuk büromuza gelerek detayları ve anlaşmalı boşanma şartlarını bizlerden öğrenebilirsiniz. Bu şekille boşanma konusunda vakit kaybetmemiş olursunuz.

Bizi Arayın